Twitter’ın Yeni Özellikleri Neler

Twitter’ın Yeni Özellikleri Neler

Twitter’a Yeni Özellik Geliyor

En popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter için son zamanlarda önemli özellikler faaliyete geçmeye başladı.

İnternet kullanımı yayınlaşmaya başladıkça sosyal paylaşım sitelerine olan ilgi de artıyor. Her ne kadarFacebook dünya genelinde en yüksek kullanıcıya sahip olan sosyal medya platformu olsa da, Twitterda yoğun kullanıcı kitlesi ile dikkatleri çekiyor. Gündem takibi için en iyi araçlardan biri haline gelenTwitter, her geçen gün kullanıcı oranını da arttırıyor. Bünyesine eklediği yeni özellikler ile de dikkatleri üzerine çeken Twitter, zamanla Facebookliderliğini de elinden alabilecek gibi gözüküyor.

Dev sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter için her geçen gün yeni bir özellik de hayata geçiriliyor. Özellikle Mobil uygulamaları için yapılan değişimler ile dikkatleri çekmeye başlayan Twitter için şimdi de bir video servisi geliyor. Bu kez multimedya alanında bir yenilik yapmak için harekete geçen Twitter, #FollowMeservisini hayata geçirmek için hazırlıklarını tamamladı. Twitter’ın resmi blog sayfası üzerinden tanıtımı gerçekleştirilen bu servis video paylaşımını daha keyifli bir hale getirecek gibi gözüküyor.

Twitter kullanıcılarının video paylaşımını daha keyifli hale getirecek gibi gözüken bu servis kısa süre içerisinde popülerlik kazanacağa benziyor. Kısa videoların paylaşımı için özel olarak geliştirilen #FollowMe Twitter kullanıcılarından nasıl yorumlar alacak şimdiden merak edilmeye başlandı. Yakın zamanda belirli bir bölgede kullanıma başlayacak olan #FollowMe, sonrasında dünya genelinde kullanıma sunulacak.

Bir Cevap Yazın