Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri Ve Türkiyeye Geliş Tarihi

Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri Ve Türkiyeye Geliş Tarihi

Galaxy Note 3 Özellikleri Ve Türkiyeye Geliş Tarihi

Galaxy Note 3 özellikleri henüz netolarak sızmadı. Ancak internetüzerinde söylentiler yayılmaya başlandı. Şu an yayınlanan özelliklereğer doğru çıkarca artık en yükperformansa sahip telefonun Note 3 olacağı tahmin edilmektedir.

Galaxy Note 3 öncelik ile gelen habergöre işlemcisi ve ram ile gerekliüstünlüğünü kanıtlayacak. 2 çekirdekyerine 4 çekirdek grafik işlemcisi veram olarak da 3 GB olarak piyasayasürülmesi beklenen telefonun özelleribunun ile bitmeyeceğe benzemektedir. Ancak ekran boyutu hakkında henüz bir sızıntı bulunmamaktadır. Kullanıcılarbu sefer 6 inç bir büyüklük beklemekteler.

Galaxy Note 3 çıkış tarihi ise belli olmamaktadır. Ancak tanıtım tarihi Ağustos ile Eylül arası olacak gibi görülmektedir. Bu denli yüksek özellikte bir telefonun fiyatı ise şu an için tahmin bile edilememektedir.

Note 3’ün ekran boyutu hakkındaki çekişme ise devam ediyor. SamMobile, cihazın 5.99 inç’lik Full HD çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak. Kaynaklara göre cebin tasarımı, SamsungGalaxy Mega’ya benzeyecek ancak daha ince bir çerçeve taşıyacak.

Samsung Galaxy Note 3 için özellikler sızmaya başladı. Ne kadar fiyata ne zaman çıkacak diye beklenen telefonun özellikleri ise takipçileri oldukça şaşırtı.

 

Bir Cevap Yazın