İPHONE İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR VE OYUNLAR

İPHONE İÇİN EN İYİ UYGULAMALAR VE OYUNLAR

Bu dönemlerde herkes telefon olmaya başladı ve bildiğiniz gibi bu yoğunluk artık sadece İphone ve Samsunglarda

Bizde en iyi uygulamaları burada size tanıtalım dedik. Ücretsiz Olanları burada paylaşacağız.

1- VİBER 

Viber bir tür konuşma programıdır. Bu program sayesinde sadece internetinizi kullanarak insanlarla görüntülü sesli veya mesajla konuşabilirsiniz.Çok kullanılıyor çünkü insanlar artık sadece internet pakedi alıyor ve dakikaya para harcamalarına gerek kalmıyor.

2- BOOST 2 

Bu ise bir oyun.Tünel oyunları kategorisinde sayılıyor ve çok miktarda ödül kazanmasına rağmen en popüler uygulamalar a girememiş.Önünüze bloklar geliyor ve iphone unuzu sağa sola döndürerek çarpmayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz.

3-Free Video 


Bu uygulamanın içinde bir browser var ve bu browserdan açtığınız herhangi bir videoyu indirebiliyosunuz.Videonun play tuşuna bastıgınızda download this video butonu çıkıyor ve tıkladığınızda indirmeye başlıyor.Her sitedeki indirmeleri yapabilir.

4-Facebook Twitter Vine Foursquare gibi Sitelerden bahsetmiyorum ne olduklarını bilmeyen zaten yok5-Shazam 

Bir müzik duydunuz ve adını öğrenmek istiyorsanız . Bu uygulama işte bunun için yapılmış.Programı açın ve müziğe yaklaştırın o büyük arşivinde şarkıyı bulup size söyleyecektir.

6-Fizy


Telefonunuzda müziklerin yer kaplamamasını istiyorsanız ve yeterince internet pakediniz varsa sizin için yapılmış bu site.Mobil versiyonu da çıktı.Müzikleri buradan dinleyebilirsiniz.Garanti veriyorum çok az internet yiyiyor.

7-Skype

Bilgisayardakinin aynısı ücretsiz görüntülü konuşmak için yapılmış bir uygulama.

Bir Cevap Yazın