Instagram’a Video Nasıl Eklenir,Video Özelliği Nasıl Kullanılır

Instagram’a Video Nasıl Eklenir,Video Özelliği Nasıl Kullanılır

Facebook tarafından satın alınan Instagram, yepyeni bir özelliği tanıtmak üzere olabilir. İşte konuya ilişkin çarpıcı detaylar:

20 Haziran’da bir etkinlik düzenleyeceğini duyuran Facebook, bu kapsamda 1 Milyar Dolar’a satın aldığı Instagram için de bir şeyler planlıyor olabilir. TechCrunch sitesinin güvenilir kaynaklara dayandırdığı habere göre Instagram’a video desteği geliyor.

Bu noktada Facebook’un rakip olara gördüğü ismin Vine olduğunu da hatırlatmamıza gerek yoktur herhalde. Twitter  bünyesinde gelişimini sürdüren Vine, 6 saniyelik videoların paylaşıldığı bir yapı ve kısa bir süre önce Iphone sürümüne ek olarak Android versiyonunu da yayınladı. Vine’ın 13 Milyon Iphone kullanıcısı bulunuyordu.

Fotoğraf filtreleri ile Instagram’a doğrudan rakip olan Twitter’ın bu hamlesi sonunda Instagram ile karşılık bulacağa benziyor. Konuya ilişkin henüz hiçbir bilgi yok ancak Vine’ı tahtından etmek de şimdilik pek kolay görünmüyor. Instagram 100 Milyon’dan fazla kullanıcısı ile en büyük mobil oluşumlardan biri durumunda.

Bir Cevap Yazın