Foursquare için Android güncellemesi

indir

GPS görevi gören ve kullanıcının olduğu konumu o anda belirleyen, telefonlarınız da rahatlıkla kullanabildiğiniz program Foursquare Android sahibi kullanıcılar için yeni bir güncelleme yayınlıyor.

Geliştiricilerin görüşüne göre iki ana etkileşimi bulunacaktır. İlki siz ve arkadaşlarınızla, ikinci etkileşim ise Foursqare arasındadır. Kullanıcılarının görüşlerini dikkate alan şirket ilk kez Android için önemli güncelleme hayata sokmak üzere.

Yeni güncellemede yaklaşık olarak 4 milyarı aşkın yer bildirimleri bulunacak ve kullanıcılara geniş bilgi yelpazesi tanınacak. Android’ e özel olan güncellemede kullanıcılarının telefon bataryasında da yüzde olarak 0.7’ den fazla olacağı açıklandı. Böylece çevrenizde sizlere yakın olan restoranlar ve menüleri, Oteller gibi konumları rahatlıkla belirleyebileceksiniz. Şu anda sınırlı Android kullanıcılarına sunulan bu yazılım yakında tüm Android kullanıcılarının gözü önüne sunulacak. İOS güncellemesi ise şuanda duyurulmamasına rağmen tahminlere göre Android güncellemesinin ardından ve İOS 7 ile birlikte piyasada olacağı belirtiliyor.

Bir Cevap Yazın