DİYETİSYEN YÜZ GERME VE JİNEKOMASTİ AMELİYATI İLE İLGİLİ GÜVENİLİR ADRES

Son zamanların popülerlik hâlini alan estetik operasyonları bazı durumlarda acil ihtiyaç halini alabilmektedir. Estetisyenlere sadece güzellik adına yapılan uygulama olarak görülmemeli sağlık açısından sıkıntı oluşturacak durumlara müdahale edilebilecek uzman doktorlar olarak bakılmalıdır. Sitemizde yer alan uzman kadrolarımıza danışarak öğrenmek istediğiniz tüm tedavi ve uygulamalarda detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Diyetisyen son zamanlarda fast food ürünlerin artması ve hormonlu yiyeceklerin tüketimiyle insan kontrolü dışında gelişen kiloların engellenmesinde etkili uzmandır. Sitemizde alanında uzmanlaşmış Diyetisyen hekimlerimize öğrenmek istediğiniz tüm soruları danışabilirsiniz.
Yüz germe operasyonu da son zamanlarda en çok tercih edilen estetik operasyon çeşitlerindendir. Ancak bu durum da güzellik dışında gerçekten sağlıkla ilgili ihtiyaç duyulabilecek durumlarda da tercih edilebilmektedir. Yüz germe uzman doktorlarımız tarafından kişiye özel operasyon çeşidi belirlenerek gerçekleştirilmektedir.
Jinekomasti(meme büyümesi) çocuk erkek ve yaşlı erkeklerde özellikle karşılaşılan durumdur. Bu durumda kalıtımsal olarak gerçekleşebileceği gibi yoğun çalışma temposuna ayak uydurmuş bireylerin çalışmayı bırakarak yemeğe aşırı yüklenmesinden de kaynaklanabilmektedir. Jinekomasti bir hastalık değil yağların meme bölgesinde toplanmış halidir. Jinekomasti ameliyatı ile meme büyüme probleminin önüne geçilerek bu sorun ortadan kaldırılabilmektedir. Ancak ergen bireylerde jinekomasti ameliyatı doktorlar tarafından tercih edilmemektedir. Genelde ergen bireylerde jinekomasti durumu kendiliğinden ortadan kalkabileceği için bu durum ergenlik bitiminde de devam ediyorsa o zaman ameliyat tercih edilebilmektedir.

Bir Cevap Yazın