COD Ghosts Multiplayer’ın tanıtımı gerçekleştirildi.

Savaş oyunlarında farklı bir yeri olan Cod Ghosts multiplayer’ ın tanıtımı gerçekleştirildi. Oyunun videosu ve görsellerini aşağıdan görebilirsiniz.

İnfinity Ward ve Activision ortaklığında ola Call of Duty Ghosts’ un multiplayer platformu geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Activision’ un sunumunda gerçekleştirdiği notlar ise şöyledir.

Yepyeni bir multiplayer deneyimi Call of Duty multiplayer modunda, İnfinity Ward tarafından yapılmış olan son oyunda 30 yeni silah ve 20 yeni killstreak olacak. Oyunda haritalar ilr de dinamik bir hal alacak. Battlefıeld serisinin multiplayer’ ında olduğu çok kırılıp dökülen, çevreyle etkileşim halinde olan bir oyun olarak oyunseverlere sunulacak. Ghosts’ da kendi askerlerimizi gerçekleştirebilme imkânı vardır. RPG oyunlarında olduğu gibi karakterlerimizi ayrıntılı şekilde ayarlayabiliriz. Ayrıca isterseniz oyunda bayan karakter de geliştirebilirsiniz.

Infinity Ward‘ın, Call of Duty Ghosts ile oyunculara sunmayı planladığı diğer bir yenilik ise Clan Wars. Günün her saatinde aktif olacak bu modda klana üye olabiliriz veya klan kurabiliriz.

Aşağıdan Call of Duty Ghosts multiplayer oyununun görsellerini inceleyebilirsiniz.

31376556260

41376556312

11376556147

21376556211

Bir Cevap Yazın