Black Marble Sakal yağı faydaları

Black Marble Sakal yağı faydaları

                Erkekler sakal ve bıyık konusunda oldukça hassastırlar. Çünkü onları yakışıklı ve bakımlı gösteren en önemli şeylerdir. Sakalların tipi veya boyutu fark etmeksizin black marble sakal serumu kullanabilir ve aynı zamanda bıyıklarınıza uygulayabilirsiniz.

Serum ne işe yaramaktadır?

                Sakal serum ürünün etkisi ilk olarak kıl köklerinin onarılması ile birlikte kıl köklerinin beslenmesi şeklinde kendini göstermektedir. Kıl kökleri onarıldıktan ve beslenmeye başladığı zaman süresince kökler güçlenir ve kökler kendilerini kopyalamaya başlar. Bu sayede sakallar ve bıyıklar, gelişim ve güçlenmeler sayesinde eskiye oranla daha da hızlı uzamaya başlarlar. Kıl köklerinin yaptığı işlem olan kopyalama, seyrek çıkan sakal bölgelerinde sakalların çoğalmasını sağlar. Bu sayede kıl köklerinde gürleşme meydana gelir. Kara mamba yılan yağı sakalların geçmişine oranla daha hızlı uzamasını sağlama işlemi yapar. Uzama, gürleşme sakallarda ve bıyıklarda etkisini 2-3 katına kadar çıkaran black marble sakal serumu bu doğal içeriğinde bulunan yağ sayesinde sağlıklı şekilde sakalların uzaması gerçekleştirir. Kara mamba yılan yağımodern dünyanın kullandığı bir yağ çeşididir. Aynı zamanda yeni sakal oluşumunu sağlarken, diğer yandan da var olan sakalların köklerinin de güçlenmesini sağlar. Bu işlemler sayesinde bir yandan sağlıklı sakallar oluşurken diğer yandan var olanlar da güçlendirilmiş olur.

 

Güvenilir olması

Birçok kişiye faydası dokunan ve yağın özelliği içerisinde bulunan sağlıklı özellikleri ile bu sakal ve bıyık serumunun kullanımındaherhangi bir yan etki ile karşılaşılmamıştır. Tüm dünya üzerinde birçok kişi tarafından uygulanan ve kullanılmış olan serum oldukça olumlu yorumlar almıştır.

Fiyatı

Fiyatı konusunda endişe etmeksizin istediğiniz kadar alma şansınız vardır. İnternet sitelerinde bulunan kampanyalar sayesinde oldukça ucuz edinebileceğiniz bir serumdur. Çoklu alımlarınızda daha indirimli olacaktır. Tek fiyatı 83 lira iken 10 tanesi 485 liradır.

Bir Cevap Yazın