Ücretsiz Twitter Takipçi Arttırma Siteleri

Ücretsiz Twitter Takipçi Arttırma Siteleri

Twitter’da birileri sizi takip etmedikten sonra birşeyler yazmanın bir manası yok.

Üstelik bu takip olayı tek taraflı değil karşılıklı oluyor. Genelde TT listesinde görüyoruz #takipedenitakipederim tarzında hergün yeni bir TT oluşuyor. Bunlarla uzun uzun uğraşmaktansa aşağıdaki siteleri ve sistemlerini kullanabilirsiniz.

Her gün size belirli bir sayıda ücretsiz veren siteleri düzenli olarak kullanırsanız takipçi sayınızın arttığını görüceksiniz. Aşağıdaki siteleri çoğunun arasından eledim ve özenle seçtim tamamen güvenilirlerdir. İnternette bir çok sistem var bunun gibi ama çoğu çöp siteler. Ben aralarından elimden geldiğince düzgün olanları seçtim sizin için.

 
 

1- Twiturk

Twiturk günlük size 50 kredi verir bunun anlamı günlük 50 takipçi kazanabilirsiniz demektir. Üstelik reklam tweet’i de göndermeyen güzel bir site.

2- Takipciler Denizim

Takipçiler denizim size günlük 50 kredi verir ama şöyle bir güzelliği var, siteye ilk girdiğinizde sizden bazı bilgiler istiyor bu bilgileri nasıl doldurduğunuzu unutmayın. Bir daha girdiğiniz bilgileri aynı şekilde doldurun, o zamana kadar kullanmadığınız krediler toplu olacak size gelicektir. 5 gün kullanmadıysanız günde 50 krediden 250 kredi hesabınızda durucaktır yani.

3- Twittroloji

Twittroloji hemen hemen takipçi sistemi ile aynıdır buda günde 100 kredi verir ve reklam tweet’i artar.

4- Takipçi Havuzu

Takipçi hasivuzu size günde 50 kredi veriyor.

5- Takipleş

Takipleş size günlük 30 kredi veriyor ve reklam tweet’i atıyor.

6- Takip Zamanı

Burasıda her gün size 100 kredi veriyor ve reklam tweet’i atıyor.

7- Takipçi Arttır

Günlük 50 takipçi veriyor ve reklam tweet’i göndermiyor.

 
 

Şimdilik bu kadar. Bu siteleri kullanarak kredi sayılarını topladığımızda toplam 520 kredi oluyor, yani sadece bu siteleri kullanarak Twitter’da 530 takipçi kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın