Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Siteleri

Ücretsiz Instagram Takipçi Arttırma Siteleri

instagram-followers

Bir önceki yazımızda doğal olarak yapılan Instagram’da takipçi arttırma yöntemlerindenbahsetmiştik. Bu yöntem biraz yavaş işlediğinden yada her kullanıcı için kesin sonucu vermeyen yöntemlerdi. Sonuçta bir kullanıcıya kendinizi zorla beğendirip takip ettirmesini sağlayamazsınız.

Bu doğal yöntemi beklemek yerine, hızlı bir şekilde takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcıların sayısı her geçen gün artış sağlıyor. İlk yazıda bahsettiğimiz gibi bu yöntem ile hızlı bir şekilde takipçi ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz. Fakat bunların kalıcı olması konusunda hiç bir garanti verilmiyor. Karşılıklı takip sistemiyle çalışan bu sitelerde instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra takipçileriniz hesabınıza yüklenmeye başlıyor. Aynı şekilde sizde sistemdeki kullanıcıları rastgele takip etmeye başlıyorsunuz.

Ücretsiz olarakta hizmet veren bu sitelerin yanında belli bir ücret karşılığında satış yapan sitelerde mevcut. Ücretsiz sitelerin dezavantajları bazı zamanlarda sizlerin bilgisi dışında hesabınız üzerinden reklam paylaşımları yapıyor olmasıdır.

Bu yöntemleri yine kabul ederek kullanıcı yada beğeni sayınız arttırmak istiyorsanız aşağıdaki sitelere göz atabilirsiniz.

Uyarı: Bu yazı kullanıcılara sadece fikir olması amacıyla yazılmıştır. http://limonblog.com  aşağıda yazan siteler ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Doğabilecek her hangi bir sorunda sorumluluk kabul edilmez !

1. AddMeFast

2. Followgram

3. Graminator

4. Robofollower

5. Insta-Train

6. Insta-Like

7. Ig-Train

8. Social Fans

Bir Cevap Yazın