Toza ve Suya Dayanıklı Galaxy S4 Active Ne Kadar?

Toza ve Suya Dayanıklı Galaxy S4 Active Ne Kadar?

Güney Koreli dev şirket Samsung, birbirinden farklı modeller ile akıllı telefon piyasasında kendisini gösterdi. Başarılı üretici son dönemin en çok satan cihazlarının da sahibi oldu. Özellikle Android ortaklığı ile büyük başarılar elde eden Samsung, zirvenin sahibi olan Apple’ı da geride bıraktı. Son olarak üstün özellikleri ile herkesi kendisine hayran bırakanGalaxy S4 modelini tanıtan Samsung, aynı ürünün farklı modellerini piyasaya sunmak için de harekete geçti.

Toza ve Suya Dayanıklı Galaxy S4 Active

Samsung, Galaxy S4 modeline ek olarak, daha dayanıklı bir cihaz ile karşımıza çıkacağının sinyallerini vermişti. Özellikle hareketli bir yaşam tarzına sahip olan ya da doğa sporları ile ilgilenen insanların tercihi olacağı düşünülen Galaxy S4 Active, toza ve suya karşı son derece dayanıklı gözüküyor. Akıllı telefonların hassaslaşan tasarımlarını, daha güçlü hale getirmek amacıyla harekete geçen Samsung,Galaxy S4 Active adını verdiği cihazı piyasaya sunmak için hazırlanıyor. Cihaz, internete sızan görselinde, Ferrari kırmızı rengi ile dikkatleri çekti. Dayanıklı bir cihaz olduğu tasarımından da belli olan Galaxy S4 Active’in, su girişini önlemek için plastik bir şarj kapağı da bulunuyor. Yine su sızıntılarını önlemek için, cihazın üzerinde yer alan 3 tuş da kauçuktan yapılmış.

Dayanıklı bir cihaz olmasına rağmen, estetik tasarımını korumaya devam eden Galaxy S4 Active, donanım bakımından biraz normal modelin gerisinde kalıyor. 1.9 Ghz hızında çalışan 4 çekirdekli işlemcisi ile yüksek bir performans sunacağı düşünülen Galaxy S4 Active, 8 MP arka kameraya ve Full HD 5 inç ekran boyutuna sahip gözüküyor.
 

Bir Cevap Yazın