Sine Mora oyunu nasıl?

Sine Mora oyunu nasıl?

80’li yılların sonlarına doğru hayatımıza giren Shoot Em Up oyun türü, Sine Mora oyunu ile o eski popülerliğini geri kazanmaya geliyor. 2012 yılında ilk olarak Xbox 360 konsolu için geliştirilen Sine Mora, daha sonra PCPS3ve PS Vita platformlarına gelmişti.

Günümüzde mobil oyunculuğun önemli bir yer edinmesinden sonra Sine Mora, Digital Reality Software Kft tarafından iOS platformu için de uyarlandı. Grafikleri ve fantastik bölümleri ile dikkatleri üzerine çeken Sine Mora, konsol tadında bir oyun deneyimi sunuyor.

Hepsini vur!

Sine Mora, oyunculara sunduğu fantastik bölümleri, birçok hava aracı ve pilotu ile göz dolduruyor. Oyunda bulunan 3 farklı uçaktan dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz bu uçaklara farklı özellikler eklemek için hikâye modunda ilerlemeniz gerekiyor. Bünyesinde bulundurduğu 7 farklı pilot ve diğer ekstra özellikleri açmak için yine hikâye modunda bölümleri geçmeniz gerekiyor.

Sine Mora’da 2 farklı zorluk seviyesine sahip ana hikâyenin yanında,arcade ve skora odaklı atak modu adında iki farklı mod bulunuyor. Oyunun ana hikâyesini oynamaya başladığınızda sizleri küçük bir rehber karşılıyor. Öğretici modu başarılı bir şekilde tamamlayıp oyunun az çok nasıl oynandığını kavradığınız zaman 7 farklı bölüm sizleri bekliyor olacak.

Seviyeniz ilerledikçe pilotunuzun temel özellikleri gelişiyor. Dilerseniz pilotunuzu Facebook hesabınız ile entegre edip diğer iOS cihazlarınızda kaldığınız yerden oyuna devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın