Samsung’dan Hesap Cüzdanı Uygulaması Kullanılır?

Samsung’dan Hesap Cüzdanı Uygulaması Kullanılır?

Samsungdan Hesap Cüzdanı Uygulaması

Samsung, 2013 yılına bomba gibi girmeyi başardı. Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde yaptığı tanıtımlar ile kendisini gösteren Samsung, başarılı girişimler yapacağının da sinyallerini vermişti. Konferansta en çok dikkat çeken tanıtımlardan biri de hesap cüzdanı uygulamasıydı. Cüzdan taşıma devrini geride bıraktırma hazırlıkları yapan Samsung, kendi memleketi olan Güney Kore‘de bu uygulamayı kullanıma sundu. ABD’de kullanıma başlanması için de hazırlıkların tamamlanmaya başlandığı biliniyor.

Hesap cüzdanı uygulaması ile dikkatleri çeken Samsung, bu uygulamayı Galaxy serisi olan Galaxy S2, S3, S4, Note, Note 2, Note 10.1, cihazları için uygun hale getirdi. Güney Kore‘de kullanıma başlanan bu uygulama ile kullanıcılar kolaylıkla satın alma işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Satın alma sırasında tek kullanımlık şifre veya PIN yolu ile işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar, artık kredi kartları için özel bir erişime sahip olmaya başladılar. Cepte cüzdan taşıma devrini bitirmeye niyetli gözükenSamsung, yakın zamanda bu uygulamayı diğer ülkeler için de faaliyete sokacağını bildirdi. İşlemlerini tek bir noktadan, üstelik oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlayan Samsung Cüzdan uygulaması, Samsung’un birçok modeli için de kullanıma uygun.

Samsung Cüzdan uygulaması, sadece satın alma işlemlerinde değil, etkinlik biletleri, üyelik kartları, kupon ve bunlara benzer işlemler için de kullanılabilen bir uygulama. Zamanla kullanım alanının daha da genişleyeceği düşünülen uygulama, Güney Kore’den sonra Amerika’da da hayata geçecek.

Bir Cevap Yazın