Sağlıklı Ürünler

Doktorların genelde bebeklerin mama ile değil de anne sütü ile beslenmesi konusunda her zaman söylemektedirler. Çünkü sağlıklı şekilde beslenmenin tek yolu anne sütünde olduğu için bebeğin bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek bebeğin kilosu fazlaysa yâda bebeğiniz doymuyorsa devreye hazır olarak satılan mamalar girmektedir. Hipp mama son derece sağlıklı ve kaliteli bir mama olup organik meyve ve sebze içerdiği için bebekler sağlıklı olarak büyümektedirler. Kavanoz maması olan ve çeşitleri oldukça zengin olan hipp mamalar uygun fiyatlarda bulmanız mümkündür. Ayrıca alışveriş merkezlerinde kolaylıkla bulabileceğiniz mamaların kullanımı oldukça kolaydır.
Organik bebek maması biberon maması olarak özel olarak hazırlanmaktadır. Bebeğin devamlı olarak büyümesi ve mamaların verilme miktarı da ona göre hazırlanmaktadır. Bebeğin hastalanmasını önlemek ve doğru düzgün olarak beslenmesini sağlamak için humana mama en uygun bir mama çeşidi olup çok lezzetli olduğu için bebeklerin damak zevkine uygundur.
Humana mama devam sütü olup yeni doğan bebeğinize takviye amaçlı vererek doymasını sağlayabilirsiniz. Bebeklerin mamasını hazırlarken kilosuna uygun şekilde mamayı su ile karıştırarak çalkalayın ve bebeğe içirin. Sindirimi kolay olan ve bebeğinizi gece boyunca hiç uyanmadan uyuması ve gaz sancısı olmadan rahatlıkla içirebileceğiniz bir mamadır. Ülker bebek maması ve bebeğin gelişimi hakkında devamlı olarak bebek için en iyisini düşünen anneler mamaları zamanında vererek bebeklerini doyurmaktadırlar.