Püf Noktalar

 

Kişisel bakım ürünleri hem bayanlar hem de erkekler için çok önemlidir. Özellikle cilt ve saç bakımı konusunda ciddi sıkıntılar yaşanır.
Cildinizde sivilceler çıkması aşırı yağlı veya aşırı kuru bir cilde sahip olmak maalesef çok iyi sonuçlar doğurmaz. Önlemi alınmadığı takdirde ciddi sıkıntılara neden olabilir. Makyaj yapmak ne kadar güzel olsa da cildi en çok yıpratan etkenlerden biridir aslında. Gün sonunda temizlemesi de ayrı bir derttir. Her makyaj temizleyici aynı sonucu maalesef vermez. Bu konu ile ilgili önerebileceğimiz ürünlerden biri bioderma sebium . İçeriğinde sabun veya renklendirici bulunmayan bu cilt temizleyici makyajınızı rahatça çıkarmanıza ve tertemiz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Yağlı ciltlerde de kullanılan bu ürün özellikle sivilceler için çok etkilidir.
Avene ürünleri ise her cilt yapısına uygun ( kuru karma yağlı ) özellikle problemli ciltlerde kullanılması tavsiye edilen ürünlerdir. Sadece günlük kullanım değil tedavi edici dermo kozmetik ürünler arasında değerlendirilir.
Saç dökülmesi bayan ve erkeklerin ortak sıkıntısı haline gelmiştir. Bioksin bu sıkıntıya son veriyor. Bioksin saç dökülmesini engelleyen ve dökülen saç köklerini besleyerek yeniden canlanmasını sağlayan bir şampuandır. Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar. Sürekli kullanım sonrası etkisini çok rahat fark edebilirsiniz.
Cilt ve saç bakımı oldukça zordur. Tercihlerimizde kaliteyi ve çözüm amaçlı ürünleri tercih etmeliyiz. Sitemizde ürün çeşitlerini ve detaylı bilgileri bulabilirsiniz.