Plants Ve Zombies

gaming_pvz_logo_poster

Plants vs. Zombies hem PC dünyasının hem de mobil işletim sistemlerinin en çok kullanılmış ve en çok sevilmiş oyunlarından biridir. Başlarda yüksek fiyatına rağmen çok satmayı başarabilen bir uygulama olan Plants vs. Zombies ileride indirime gidince satış rekorları kırmıştır ve çok zevkli bir oyun olduğu söylenebilir.

Plants vs. Zombies 2 ise tamamen ücretsiz olarak gelmiştir ve bu özelliği bir çok kullanıcıyı ve bir çok insanı oyunun üreticisi olan PopCap Games’e hayran yapmıştır. Şimdilik Android ve iOS için gelen bir oyun olan Plants vs. Zombies 2 yeni haritaları, yeni oyun yapısı ve yeni karakterleri ile ün salmıştır.

Oyunun 3 günde 10 milyondan fazla indirildiği söylenmektedir. Plants vs. Zombies 1 hafta içerisinde 10 milyon gibi bir satış rakamı yakalamıştır ve Plants vs. Zombies 2 gerek çok beklenmesi, gerek kullanıcılarının çok olması ve gerek ücretsizliği ile ilk oyunun rekorunu kırmayı başarabilmiştir.

Bu oyunu indirip oynamanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Ancak ilk oyununu bitirmediyseniz ilk oyununu da oynamanız önerilmektedir.

Bir Cevap Yazın