PHILIPS 42PFL5028K Özellikleri ve Fiyatı

PHILIPS 42PFL5028K Özellikleri ve Fiyatı

Son yıllarda akıllanan elektronik cihazlar kategorisine televizyonlar da dahil oldu. İnternete bağlanabilen, uygulama yüklenen ve 3 boyut desteği sunan bu ürünlerle adeta bilgisayar deneyimi yaşayabiliyoruz.

İnceleme konuğumuz olan Philips‘in 42PFL5028K, üzerinde birçok özelliği barındıran bir model. Full HD LED bir panele sahip olan televizyonunekran çözünürlüğü 1920×1080 piksel. 42 inç yani 107 cm bir ekranı bulunan televizyon, dahili Wi-Fi ve ethernet bağlantısı ile internete de bağlanabiliyor. 3 boyut desteği sunan televizyon, DLNA, uygulama yükleme, USB‘den dosya oynatma gibi özelliklere sahip.

3 Boyut

Üç boyut desteği sunan televizyon, sadece uyumlu içerikleri değil 2 boyutlu içerikleri de üçüncü boyuta çevirerek izleme imkanı sunuyor.

Akıllı TV özellikleri

Akıllı bir TV olan Philips 42PFL5028K, uygulama yükleme özelliğine desahip. Televizyonda hem yerel hem de uluslararası birçok uygulama geliyor. Bu uygulamalar yardımı ile televizyon izlemekten oyun oynamaya kadar birçok işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Video inceleme

Önce ürünün sizler için hazırladığımız videosunu izleyelim. Ardından televizyonun özelliklerini anlatmaya devam edelim:

 

 

Sosyal ağlar

İnternete ve doğal olarak sosyal ağlara da bağlanabilen televizyon,Facebook, Twitter ve Skype gibi site ve uygulamaları destekliyor.

Ambilight özelliği

Philips televizyonlarının farklı bir özelliği olan Ambilight ile ekrandakigörüntünün rengine göre arka panelde bulunan LED lambaların rengi de değişiyor. Bu da görüntü keyfini artıran bir etken.

Bütünleşik TV alıcıları

Cihazda biri karasal, biri uydu diğeri de dijital karasal olmak üzere 3 farklıtelevizyon alıcısı bulunuyor. Bu sayede televizyon alıcısı masrafından da kurtulmuş oluyorsunuz.

Program kaydı

Üründe bulunan televizyon alıcılarından uydu olanına anten kablosu bağlarsanız istediğiniz programları kayıt edebiliyorsunuz. 1 haftaya kadar programlı kayıt yapabilen televizyonda bu işlemi yapabilmek için cihazın açık olmasına bile gerek yok. Bekleme konumunda iken de TV kaydı yapabiliyorsunuz. Kayıt için cihaza USB harici disk bağlamak gerekiyor. Bunu da hatırlatalım.

Teknik özellikler

  • Çözünürlük: 1920×1080 piksel
  • Ekran boyutu: 42 inç 107 cm
  • USB girişi: 2 adet
  • 3D: Var
  • Bağlantı: Wi-Fi ve ethernet
  • Desteklenen formatlar: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC
  • Akıllı TV özelliği: Var
  • TV alıcı: Uydu, dijital karasal, karasal

Bir Cevap Yazın