Need for Speed Rivals Çıktı

Need for Speed Rivals Çıktı 

Electronic Arts’ın efsanevi yarış oyunu serisi Need for Speed, yeni bir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni NFS: Rivals’in detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

24/05/2013 09:30

Geçtiğimiz yıl Need for Speed: Most Wanted ile serinin eski oyunlarını tekrardan geliştiren EA, bugün Need for Speed: Rivals’i duyurdu.PlayStation Portable (PSP) için 2005 yılında piyasaya sürülen Rivals yeninesil konsollar için tekrardan geliştirildi.

Need for Speed: Rivals; PlayStation 3 ve Xbox 360 için 19 Kasım’da piyasaya sürülecek. Oyunun, Xbox One ve PlayStation 4 için de yılsonuna doğru çıkış yapması bekleniyor. PC kullanıcıları da Rivals’i oynamak için yılsonunu bekleyecek.

Battlefield 4’te kullanılacak olan Frostbite 3 motoru ile geliştirilen Rivals için bir de Teaser yayınladı.

Oyunu ister polis olarak oynayın isterseniz de yarışçı olarak oynayın. Bu iki farklı seçenekten dilediğinizi seçebilirsiniz. Bildiğiniz gibi 7 yıl gibi uzun bir süredir Need for Speed oyunlarında Ferrari’nin arabaları bulunmuyordu.Rivals ile Ferrari’nin yeni arabalarını kullanabilme fırsatı yakalayacaksınız.

NFS serilerinden alışkın olduğumuz modifiye sistemi Rivals’te de kullanılıyor. Oyuncular; araçlarını boyayabilecek, performans ve dış görünüm modifikasyonları yapabilecekler.

Polis kovalamacaları daha zorlu olacak. Artık eskisi gibi polisleri kolayca atlatamayacaksınız. Çünkü polisler sizi yarış dışı bırakabilmek için ekipçe hareket edecek. Jammer’lar, şok dalgaları ve helikopter gibi oyuna 11 farklı polis teçhizatı eklenecek.

Çoklu oyuncu desteği ile gelecek olan Rivals’te AllDrive sistemi kullanılıyor. Oyuncular bu sistem sayesinde tek kişilik oyunlarından vakit kaybetmeden çoklu oyuncu moduna geçebilecek.

Bir Cevap Yazın