Link kisalt para kazan

Link kısaltarak para kazan. Link kısaltma ile para kazanma sisteminin en karlı siteleri. Link kısalt para kazan.

 

LinCut bir kazançlı link kısaltma  servisidir, oluşturduğunuz her linkinizi size tıklandıkça değer olarak kazandırır. Yüksek Ülke oranları ile bir adım önde başlayan LinCut sizlere diğer sitelere göre dahada fazla kazanç sağlar Değer oranını yüksek tuttuğumuz ülkelerin arasında “Türkiye”de yer almaktadır. Anında analiz ile hesaplarınızı anı anına takip edip bilgi edinip döküm olarak indirebilirsiniz , En az sürede ödeme garantisi ile LinCut haftanın her cuma günleri hesabınız 7 $ ve üzerisine ulaştığı taktirde paypal hesabınıza ulaşır , bununla kalmayıp en yakın zamanda ödeme periyotunuzu “Banka Transfer” olarak değiştirip bilgilerinizi güncelleyerek ödemeleriniz TL Para birimi olarak hesabınıza yansıyacaktır.
REFERANS İLE KAZANÇ

Hesap sahibi ettiğiniz her yayıncınıza ödediğimiz kazancın %15 i sizin olsun (Yayıncı 100 $ Ödeme yaptığımızda 15 $ size verilir)

Her reklam verenin ödediği ücretin %30 u sizin hesabınıza yansısın yapmanız gereken üst taraftaki kodu sosyal ağlarda veya sitelerinizde paylaşarak reklam veren toplamanız , her reklam veren üzerinden sizde kazanç sağlayarak kazancınızı en hızlı şekilde katlayın.(Reklamcı 100 $ değerinde reklam verdiğinde 30 $ size verilir)

ÖZELLİKLERİ:
Yayıncı olarak yüksek kazanç sağlayın
Anlık ve Zamanında Kazanç Raporları
Yüksek Oranlar ile Yüksek Kazanç Garantisi
%25 e Kadar Referans Kazancı
Ürün Satışlarından Kazançınız(Beta)
Çok Seçenekli Para Çekim Opsiyonu
Zamanında ve Kesintisiz Ödeme
Tatmin Edici Bonuslar

Bir Cevap Yazın