Kara Mamba Yılan Yağı içeriği

                Daha Gür Bıyıklara Sahip Olmanın Yolları

Bıyık, dudağın üst kısmında çıkan kıl kümesi olarak tanımlanmaktadır. Bıyıklar erkeklerde ergenlik döneminde çıkmaya başlamaktadır. Kişinin vücut gelişimini tamamlayıncaya kadar bıyıkların çıkması ve gürleşmesi devam etmektedir.

Bıyıkları zayıf ve seyrek olan erkeklerin çeşitli formüllere başvurarak bıyıklarını güçlendirmeye çalışmaktadırlar. Bıyık gürleştirmek için evde özel kürler hazırlanabileceği gibi kara mamba yağı ve black marble sakal serumu gibi tamamen bitkisel ürünler satın alınabilir.

                Bıyık Gürleştiren Kür

                Bıyıkların gürleşmesi için son derece etkili olan yöntem evde kolayca hazırlanabilecek sarımsak kürüdür. Bunun için bir miktar tuz ve birkaç diş sarımsak yeterli olacaktır. Sarımsak kürü yüze uygulanmadan önce yüz bol su ile güzel bir şekilde yıkanması gerekmektedir. Yüzü yıkadıktan sonra yüzde buz gezdirilmelidir. Kabuğunu soyduğunuz birkaç diş sarımsağın suyunun çıkması için ezilkelidir. Ezilen sarımsaklar yüze sürülür. Bu işlem düzenli olarak birkaç defa sürüldükten sonra bıyıklarda gözle görülür bir gürleşme olacaktır.

           Bitki Çaylarının Bıyık Gürleştirici Etkisi

  • Yarım litre kaynayan suya 5 poşet ısırgan otu çayı atın ve 5-10 dakika demlemeye bırakın. Demlenen ısırgan çayı soğuduktan sonra yüz bu çayın suyu ile iyice durulanır. Bıyık ve sakal dibine masaj yaparak yüz durulanmalıdır. Düzenli kullanımda bıyık ve sakal güçlü bir hal alacaktır.
  • 100 gram dulavart otu kökü, 100 gram ısırgan otu kökü ve 60 gram sinsir ağacı yaprağı 2 litre sirkenin içine atılır ve 8 gün sıcak bir yerde dinlendirilerek bekletilir. 8 günün sonunda dinlenmiş olan bu karışım yüze sürülür.

              Tamamen Doğal Bıyık Gürleştirici Serum ve Yağlar

                Bıyıklarda istenilen gürlüğe ulaşabilmenin yolları arasında tamamen doğal serum ve yağlardır. Son zamanlarda erkeklerin tercihleri arasında bulunan kara mamba yılan yağı ve black marble sakal serumu sayesinde istenilen gürlükte bıyık elde edebilmek oldukça kolaydır.

 

Bir Cevap Yazın