Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi

Arkadaşlar bu hileyi saat 13:00’dan sonra 22:00’dan önce yapmanız önerilir. Hilemizdeki baş etken etiketler adını verdiğimiz hashtaglar (#cute, #car vs.) Ben bu yöntemle aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi 1 günde 510 takipçi kastım.

Şimdi hilemiz çok basit. İlk olarak aşağıdaki 5 resimi telefonumuza atıyoruz:
http://j1307.hizliresim.com/1c/6/pz2kq.jpg
http://n1307.hizliresim.com/1c/6/pz2l4.jpg
http://s1307.hizliresim.com/1c/6/pz2lp.jpg
http://s1307.hizliresim.com/1c/6/pz2m0.png
http://n1307.hizliresim.com/1c/6/pz2mb.jpg

Daha sonra “#insta #instalove #instasweet #instabeauty #instasplash #instalike #instacool #instagrammer #instago #instagood #instamood #instadaily #picoftheday #photooftheday #love #tbt #cute #me #statigram #twittertakipciarttirmasiteleri #follow #like #hot #good #beautiful #tagsforlikes #followme #photobooth #tweegram #iphonesia” hashtagleriyle instagrama 5’ini de 20 saniyelik aralıklarla atıyoruz. Takipçilerimiz hızlıca artmaya başlıyor. Daha sonra yüklediğimiz resimleri siliyoruz ve tekrar yüklüyoruz. Bu işlemi toplam 3 kere tekrarlıyoruz. Ertesi gün aynı işlemi tekrar yapıyoruz..
Arkadaşlar hilemiz bu kadar basit, hatta hile bile denilemez, instagramda bu işlem yüzünden hiç bir zaman askıya alınmazsınız.

Yukarıdaki “Keep Calm and Follow me on İnstagram” fotoğrafları haricinde fotoğraflarınıza da bu hashtagleri eklerseniz paylaştığınız resmin beğeni oranı 20-30 kişi kadar artar ..

Bir Cevap Yazın