HTC Desire 600 Piyasaya Ne Zaman Çıkacak? Fiyatı ne kadar?

HTC Desire 600 Piyasaya Ne Zaman Çıkacak? Fiyatı ne kadar?

Gün geçmiyor ki yeni bir akıllı telefon piyasaya girmesin..

HTC‘nin son akıllı telefonu Desire 600 modelinin, Rusya‘daki satış fiyatı nihayet belli oldu.

Firmanın yeni orta alt segment telefonu olacak olan Desire 600, pek de orta seviye fiyat aralığında görünmüyor diyebiliriz. Qualcomm’un 1.2 GHzhızında çalışan, ARM Cortex A5 tabanlı 4 çekirdekli işlemcisi Snapdragon 200′den gücünü alan Desire 600Adreno 203 GPU’su, 1 GB RAM8 GBdahili hafıza ve microSD desteği gibi özelliklere sahip.

Android Jelly Bean sürümü, Sense 5.0 arayüzü, BlinkFeedZoe,BoomSound gibi ek özelliklerin bulunduğu cihaz, 4.5 inç büyüklüğündeqHD çözünürlüğünde Super LCD2 ekran ile geliyor.

Gelişmiş kamera deneyimi sunacak olan telefonda 8 Megapiksel ana kamera, 1.6 Megapiksel çözünürlüğünde ise ön kamera görev alacak. Cihazın bataryası ise 1860 mAh seviyesinde olacak.

Çift SIM kart desteği sunan telefon, HTC‘nin Rusya Çevrimiçimağazasında ön siparişle satışa sunuldu. 15.990 ruble fiyata sahip olan cihaz,  509 Dolar fiyata sahip olacak. Ön sipariş listelerinde fiyat 541 Dolar seviyesine kadar çıkabiliyor.

Ülkemizde çıkıp çıkmayacağı henüz kesinlik kazanmayan model, eğer satışa sunulursa; önümüzdeki haftalarda Türkiye‘ye gelebilir.

Bir Cevap Yazın