Galaxy note 3 turkiyeye ne zaman gelecek ozellikleri nelerdir

 

Teknoloji dünyasında büyük merak uyandıran yeni sızıntılar, Samsung’un Galaxy ailesi üyesi 3.nesil Note için geldi. Yılsonuna doğru satışa sunulacağı öne sürülen GalaxyNote 3’ün, S Orb Kamera özelliği sayesinde 360 derece açı yakalayan panoramik bir fotoğraf deneyiminden bahsediliyor.

Yeni panoramik kamera özelliğinin aslında Galaxy S4’le geleceği fakat yetişmemesi nedeniyle Note 3’e sarktığı söyleniyor. Tasarım konusunda Samsung yine plastik hammadde ve kasa konusundaki iddiasını ortaya koymuş. Arka kapak ve yan kasaların hafiflik ilkesi nedeniyle yine plastik olduğu biliniyor.

Kasa olarak çizgilerini biraz daha netleştiren Samsung, GalaxyNote 3’te büyük bir değişikliğe gidecek gibi görünüyor. Twitter’daelveakstarafından paylaşılan resimlerin Note 3’e ait olduğu açıklaması yapılmış.

Oval tasarımın haricinde kasa çizgilerinin daha keskin olması Note 3’e yeni bir kullanıcı kitlesi kazandırabilir. Tasarımın az da olsa Nokia’nın Lumia ailesini andırıyor olması kafaları karıştırsa da, haberlerin biraz daha popülerleşmesi, Samsung tarafından resmi bir haber gelmesi için yeterli.

 

2013 eylülünde tanıtılıp ekiminde satışa çıkmasını beklediğim yeni note. işlemci olarak exynos 5250, 2gb ram , 12mpx kamera ve 5.5 inch true rgb super amoled hd 1920×1080 çözünürlükle gelmesini bekliyorum.

edit: galaxy note 2; 5.5 inch ekran ve 2gb ram ile geldiği için note 3 büyük ihtimalle 3gb ram, 12 mpx kamera ve 5.8 inch full hd ekran ile gelecektir. bataryası 3500 mah civarı olur.

Bir Cevap Yazın