Facebook goruldu mesaji engelleme 2013

Facebook goruldu mesaji engelleme 2013

 

gruldu

Sosyal medya hızla büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda facebook’un çıkardığı yeni yeni eklentiler ile kullanıcılarının bayağı canını sıkmış durumda. Bunlardan biride ne yazık ki mesaj görüldü iletisi.. Mesajlaşırken cevap vermek istemediğimiz biri bize yazdığında karşı tarafa mesaj görüldü iletisi gittiği icin kendimizi cevap yazma zorunluluğunda hissediyoruz ve bu çoğu zaman bizi zor durumda bırakabiliyor. Bir çok programda sitelerde her türlü yönetimi kontrol panelimizden gerçekleştirebilirken bu tür sorunları facebook kontrol panelinden ne yazık ki düzeltemiyoruz


Facebook bir çok konuda her zaman ki gibi kullanıcılarına işkence çektirmekteki huyundan vazgeçmiyor. Tabi facebook size böyle bir değişim imkanı sunmuyor diye, bu soruna çözüm bulamayacakmıyız. Tabi ki bulucaz. Şimdi yapmanız gereken işlemleri kademe kademe anlatıyorum.

İlk olarak şunu söyleyeyim, bu yöntem sadece CHROME kullanıcıları icin geçerlidir. Çünkü kullanılan eklenti bir CHROME eklentisidir. Yapmamız gereken sadece CHROME tarayıcımızı açıpGoogle Chrome Unseen Eklentisi ni indirmek ve tarayıcımızda aktif hale getirmek. Merak etmeyin bu uygulama tamamen google tabanlıdır ve cok güvenlidir. Bu uygulamayı kurduktan sonra artık karşınızda mesajlaştığınız kişinin mesajını okusanızda karşınızdaki kişiye GÖRÜLDÜ mesajı gitmeyecektir.

 

Bir Cevap Yazın