Facebook abone kasma hilesi 2013

Facebook abone kasma hilesi 2013

Bugün yazımızda sizlere facebook abone kasma hilesi hakkında bilgiler vereceğiz.

Öncelikle Uygulamanın Firefox ve Chrome’da çalıştığını Belirtelim. İnternet Explorer’da Çalışmaz (explorer’de ne olum!)

Uygulama Profilinize yüzlerce arkadaş ve Abone Ekler. Ona Göre Baştan Bu Uyarıyı Yapalım, Ha Nasıl durduracağım dersenizde onuda Bu yazının Sonlarında belirticem. HADİ BAŞLAYALIM ŞİMDİ !!!

Aşağıdaki uygulamanın en altında “Facebook Friend Adder” Butonuna Tıklamalıyız. Tabi Bu butona tıklamak için önce “Aing Cretions” Uygulamasına izin vermelisiniz. (zaten daha önce izin verdiyseniz sorun yok) Daha sonra yine”Facebook Friend Adder” Butonuna tıklıyoruz ve karşımıza uygulamamız gelmiş oluyor.

Burdan “Get Token” Butonuna tıklıyoruz ve ufak bir pencere gelecek. Ordan Xperia Uygulamasına izin verin. Şimdi uygulamaya  izin verdikten sonra aynı pencerenin url kısmındaki kodların tamamını kopyalayın (yani URL’nin hepsini) Bunu uygulamadaki bölüme yapıştırın ve “Okay Go!” butonuna tıklayın. Daha sonra kullanıcılar yüklenecek ve profilinize Aboneler ve Arkadaş olarak kişiler Gelmiş Olacak.

KULLANMADAN ÖNCE SON UYARI. !

Şunuda belirteyim. uygulama otomatik arkadaşlık istegi yollayan kişilerin bir havuzda toplanması ve o havuzdan uygulamayı kullanan diğer kişilere dağıtılması ile işler. Muhtemelen facebook arkadaşlık isteği yollamanızı 1 hafta kadar bir süre engelleyebilir.

AYRICA UYGULAMAYI AŞIRI KULLANIMDAN DOLAYI HESABINIZ KİLİTLENEBİLİR. BU YÜZDEN BİR İKİ DEFA KULLANMANIZ ÖNERİLİR

Ayrıca artık bana bu kadar abone veya arkadaş yeter derseniz uygulamayı, facebook “uygulamalar“  kısmından xperia ve aing cretions uygulamasını kaldırman yeterli. Ayrıca uygulama hata verirse’de bu uygulamayı kaldırabilir daha sonra tekrar yükleyebilirsin. Ha şunuda belirteyim uygulamaları kaldırdıktan sonra isteklerin durması için 1 hafta kadar beklemeniz gereke bilir

UYGULAMADA İSTEK VE ABONELERİN GELMEYE BAŞLAMASI EN GEÇ 1 SAAT’İ BULABİLİR. BU SÜREDEN SONRA DEVAMLI İSTEKLER GELMEKTEDİR. BAZI PROFİLLERDE BU SÜRE 2-3 GÜNÜ BULMAKTADIR.

AYRICA UYGULAMANIN İSTEKLERİ HEMEN YOLLAMAYACAĞINI BELİRTEYİM, YANİ DURUM BEĞENİ UYGULAMASI GİBİ DEĞİL HEMEN 2 DK’DA GELMEYECEK İSTEKLER, TEK YAPMANIZ GEREKEN UYGULAMAYI KULLANIP, KULLANICILARIN YÜKLENMESİNİ BEKLEMEK DAHA SONRA UYGULAMAYI KAPATABİLİRSİNİZ VE FACEDENDE ÇIKIŞ YAPABİLİRSİNİZ UYGULAMA YİNEDE ÇEVRIMDIŞI OLARAK ÖNCE İSTEK SONRA ABONE YOLLAYACAKTIR. DEDİĞİM GİBİ BU BAZI PROFİLLERDE 1 SAAT BAZI PROFİLLERDE EN GEÇ 2-3 GÜNÜ BULMAKTADIR.

uygulama için havuz sistemi ilk sizden istekler kabul edebilir

EĞER HİÇ GELMEDİĞİNİ SÖYLÜYORSANIZ ABONELERE İZİN VERMENİZ GEREKLİ VE PROFİLİNE KULLANICI ADI OLUŞTURMAN GEREKLİ. EN SON BEKLEMEN YETERLİ

TOKEN KAYBOLUYORSA,FİREFOX İLE KULLANIN CTRL+Z YAPARAK TOKEN KAYBOLUNCA TOKEN’İ GÖREBİLİRSİNİZ.

Yorumlarda karşılaştığımız durumları tartışabiliriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın