BBM’in Çıkış Tarihi Belli Oldumu?

BBM’in Çıkış Tarihi Belli Oldumu?

BBM’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Yaz aylarında iOS ve Android için çıkış yapacağı bilinen BlackBerry Messenger için kesin tarih, T-Mobile’ın Twitter hesabı üzerinden geldi. Detaylar haberimizde.

07/06/2013 00:20

BlackBerry‘in geçtiğimiz ayın ortasında düzenlediği BlackBerry Livekonferansı ile birlikte BlackBerry Messenger‘ın yazın sonlarına doğru iOSve Android için geleceğini duymuştuk.

Uygulama ile ilgili kısa bir süre içerisinde bilgiler gelmeye başladı. Ünlü GSM şirketi T-Mobile‘ın Twitter İngiltere hesabı üzerinden paylaşılan bir görsel ile birlikte BBM‘in çıkış tarihi de netlik kazandı.

T-Mobile’ın paylaştığı görsel ise BBM‘in yüklü olduğu bir Samsung Galaxy S3 ve verilen çıkış tarihi her iki platform içinde 27 Haziran oldu.

27 Haziran itibari ile BlackBerry kullanıcıları ile birlikte iOS ve Android kullanıcıları da böylece BBM kullanabilecek. Uygulamanın kullanılabilmesi için gerekli şartlar ise iOS için iOS 6 ve üstünün yüklü olması, Android için ise Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üstünün yüklü olması.

Açıklama T-Mobile tarafından yapıldı ancak BlackBerry cephesinden ise henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. Herhangi bir açıklama gelecek mi yoksa BBM, 27 Haziran tarihinde AppStore ve Google Play Store‘daki yerini alacak mı bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın