Angry Birds Star Wars 2 Geliyor mu?

Rovio, Angry Birs Star Wars’un ikinci sürümü ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sürümde gerçek karakterler fiziksel olarak satın alınıp oyunun içine dahil edilebilecek.

Rovio daha önce Angry Birds Star Wars için bir güncelleme geleceğini müjdelemişti. Söz verildiği gibi oyunun ikinci sürümü için ilk resmi bilgiler yayınlandı. Buna göre Angry Birds Starr Wars 2, 19 Eylül’de yayınlanmış olacak.

Daha önce görülmemiş 30 adet yeni karakter ve yepyeni bölümler ile gelecek olan oyundaki en dikkat çekici ayrıntı ise “telepod” adı verilen figürler olmuş. Oyuncak mağazalarından satın alınabilecek olan bu figürler, farklı özellikleri ile oyunun içine dahil edilebilecek.

Hasbro – Rovio işbirliği ile geliştirilen oyuncaklar, akıllı telefonların veya tabletlerin kamerası aracılığı ile taranacak ve bu şekilde oyunun içine dahil olacak Bu ilginç gelişme mobil oyun dünyası için de yeni bir modelin ilk adımı olabilir. Bu nedenle yeni oyun, telepod’lar ile birlikte stratejik bir öneme de sahip olacak gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın