Addmefast bot kredi hilesi

Addmefast bot kredi hilesi

Tek yapmanız gereken siteye üye olup kredi kazanmak…

Addmefast puan bugu , hileleri ve botu hakkında Youtube ve Sosyal ağlarda çok fazla istekte bulunuldu ve şimdi sizlere 2013 tarihinde %100 çalışan ve bot tanılama sistemini %95 geçer.

Addmefast nedir ilk olarak buna değinelim , AddmeFast 70 milyon aktif üyesi bulunan karşılıklı üye , hayran kasma sitesidir. Siz diğer kişileri takip eder durumlarını vs beğenirsiniz ve puan kasarsınız sizde durumunuzu ve ya profilinizi ekleyerek bir puan belirlersiniz ve işlemi gerçekleştirene sizden belirlediğiniz bir puan gider.

Bot ile günde 6-7 saat açık bırakırsanız rahatlıkla 10.000 kredi kasar , ancak kredileri hemen harcayın hesabınızda tutmayın. Dediğim gibi %90 ban çalışır yani %10 ihtimalde olsa ban yiyebilirsiniz. Bot sürekli olarak güncellenecektir.

Bot İndirme Linkleri 

Sunucu 1 Program resmi sitesi : Tıklayın
Sunucu 2 Alternatif : Tıklayın

Botun Kullanımı

Botun kullanımı hakkında metin olarak kısa kısa değinmek istiyorum.  İlk olarak buradan yeni üyelik açınBotu kurduktan sonra açıyoruz ve biraz bekliyoruz. 20-30 saniye sürebilir. Açıldıktan sonra Facebook Fake bir hesapla giriş yapıyoruz ve bir yer açılıyor sol tarafta bir menü olacak menüden 4. sıradaki AddmeFast logolu yere giriyoruz ve addmefast bilgilerimizi girip beni hatırla kutusuna tıklıyoruz daha sonra sayfanın üst kısmında hangi yöntemle kasacağınızı gösteriyor. Bunlar durum beğenme , sayfa beğenme , paylaşma ve takip etme ( eski tabirle abone ) olarak 4’e ayrılır.

Bir Cevap Yazın