40 mega piksel kameralı telefonu Nokia EOS Çıktımı?Türkiyeye Ne Zaman Gelir?

 40 mega piksel kameralı telefonu Nokia EOS Çıktımı?Türkiyeye Ne Zaman Gelir?

Nokia’nın merakla beklenen 40 mega piksel kameralı telefonu Nokia EOS’un kamerasını yakından gösteren video sızdırıldı. Daha önce görüntüleri sızdırılan Nokia EOS’un kamerasında mekanik perde ve objektif bulunuyor.

Nokia’nın yeni yüksek mega pikselli telefonu hakkında uzun süredir dedikodular devam ediyordu. Telefonun 808 Pureview modelinin daha gelişmiş ve Windows Phone 8 işletim sistemine sahip olacağı daha önceden sızdırılmıştı. Bu hafta içerisinde ortaya çıkan Nokia EOS görsellerinin ardından telefonun kamerasına dair bir video da yayınlandı.

Nokia EOS’un Videosu Ortaya Çıktı 1

Videoda Nokia EOS’un mekanik perdeye ve objektife sahip olan kamerası görülebiliyor. Ayrıca sızdırılan görsellerde Nokia EOS’un, Nokia’nın amiral gemisi Lumia 920’ye olan benzerliği de dikkat çekiyor. Windows Phone 8 işletim sistemini kullanacak olan telefonun sızdırılan görüntüler aracılığıyla  dış tasarımı hakkında detaylara ulaşmakta mümkün. Diğer Lumia telefonlara benzer tuş yerleşimine sahip olan telefonun tabii en önemli noktası arka bölümde yer alan kamerası. PureView teknolojisi ve  Carl Zeiss lensin kullanıldığı Nokia EOS’da LED aydınlatmalı xenon flaş bulunuyor. Telefonla ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaştıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın